Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Jason X 2001

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Jason X (2002) filmi 2002 yılında izleyicilerle buluşmuştur. Bu film 13. cuma filminin serisi niteliğinin taşımaktadır. 13 cuma filminin 10. serisi olan bu film diğer seriler gibi heyecan ve merakla izlenmiştir. Filmi Türkçe dublaj veya Türkçe alt yazılı olarak rahatlıkla seyredebilirsiniz. Film korku filmi niteliğindedir ve izleyicileri heyecanla ekrana kilitlemektedir.

Filmde bulunan birtakım bilim insanı kendi devletleri için çalışmalar yapmaktadır. Herkesin hayatta yok edilemez dediği katil bir suçlu olan Jason ismindeki adamı devlet için çalışan bilim adamları yakalamıştır.
Jason’u durdurabilmek için dondurmuşlardır. Fakat işler istedikleri gibi tam olarak yolunda gitmez ve Jason ellerinden kurtulup kaçar. Bilim adamları Jason’u tekrardan yakalar ama Jason’u bir bilim adamı ile beraber dondurmak zorunda kalırlar.

Aradan dört yüz yıl geçer, geçen bu dört yüz yıl içinde dünyada ki tüm insanlar dünyayı terk eder. Dünya da artık hiçbir insan ırkı bulunmamaktadır. Birtakım bilim insanı eski dünyayı araştırmak için tekrardan gelir.
Dünyaya geldiklerinde Jason ve bilim adamını donmuş halde bulurlar. Bu bilim adamları donmuş olan Jason ve bilim adamını donmuş olmaktan kurtarırlar. Ortaya çıkan zorlu süreçten sonra Jason’dan kurtulduklarını sanarak tekrar uzaya dönerler ama Jason’da onlarla beraber uzaya gitmek üzere uzay aracına binmiştir. Film korku filmi kategorisindedir. Film de ustaca işlenmiş maceralar yaşanır.

3.260 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?