Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

John Wick 3 Parabellum

0
( Yüksek Kalite )
John Wick serisinin devamı olarak adlandırılan 2019 yapımı John Wick 3 Parabellum izle ile yüksek doz aksiyon ve macera durmaksızın devam ediyor. Son filmde Continental içerisinde işlediği cinayetten ve kural ihlalinden dolayı buradaki üyeli sona erdirilmişti. Ayrıca burada bulunan yönetim kurulu üyeleri John Wick’i öldürmeleri için 14 milyon dolar büyüklüğünde bir açık ihale ortaya koydular. Tabi Wick evreninde bir posta ofisi gibi yer aranıyor, hatlar birbirine bağlanıyor derken girişi iptal edildi yazısını bir önceki John Wick 2 filminin sonunda görmüştük. Neredeyse dünya üzerinde bulunan bütün suikastçiler ve katillerin telefonlarına mesaj gitmişti. Bunu en fazla 1 saat erteleyebileceğini söyleyen Continental sorumlusu Winston, canını kurtarması için ona zaman tanıdı. Artık John Wick’in New York şehrinden çıkabilmesi için etrafında güvenebileceği hiç bir arkadaşı kalmadı. Bu durumdan kurtulup kurtulamayacağını ise filmle birlikte öğreneceğiz.

Filmin yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Kendisi bundan önceki John Wick filmlerinin de yönetmenliğini yapmış, hatta yönetmenlik, yardımcı yönetmenlik yapmadığı ilk film de John Wick serisi. Daha önce katkıda bulunup yardımcı yönetmenlik yaptığı diğer filmler arasında ise Açlık Oyunları Serisini, Cehennem Melekleri 2, Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ve ayrıca Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı filmlerini görüyoruz. Filmin başrolünde ise gerçek hayatta mütevazılığıyla bilinen, oyuncu olarak ise Matrix üçlemesinin Neo’su olarak kalbimize giren Keanu Reeves’i izliyoruz. Reeves, Hız Tuzağı, Kırılma Noktası, 47 Ronin, Constantine gibi filmlerle de oyunculuğunu iyice pekiştirdi. John Wick 3 Parabellum filmindeki diğer oyuncular ise American Gods’ın Wednesday’i Ian McShane, Game of Thrones’un Bronn adlı karakteri Jerome Flynn, Kedi kadın karakteriyle akıllarda kalan Halle Berry ve Billions dizisindeki Taylor Mason karakterini canlandıran Asia Kate Dillon.

John Wick 3 Kaç Saat?: ” 2 Saat 10 Dakika”
John Wick 3 Ne zaman sinemalarda ?: ” 17 Mayıs 2019 Tarihinde Tüm sinemalara girdi.”
John Wick Kaç Yaş üstü?: ” 15 Yaş ve üzeir için uygundur.”
Film Nerede Çekildi?: ” Montreal ve Fas’ta çekildi.”

John Wick 3 Parabellum Türkçe Dublaj izleyicilerine keyifli seyirler dileriz. Nete düşen yeni bluray 1080p versiyonuyla sayfamızdan John Wick 3 film 1080p altyazılı izleyebilirsiniz.

598 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?