Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Judas and the Black Messiah 2021

0
( Yüksek Kalite )
Judas and The Black Messiah izle, 2021 tavsiye filminde Fred Hampton’ un hayat hikayesi konu alınıyor. Filmi Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Black Panther Party liderlerinden biri olan Fred Hampton’un hayatını konu alan Judas and The Black Messiah filmi, siyah topluluğu için yapılan mücadeleyi konu almıştır. Fred Hampton isimli bir aktivist genç, siyahi topluluğun özgürlüklerini kazanmaları ve onların katledilmelerine son verilmesi için Black Panther Party’nin başkanlarından biri olarak bu uğurda mücadele etmeye başlar. Fred Başkan, bir neslin ayaklanması ve basının karşısında olmak için ilham kaynağı ve örnek olmuştur. Bu esnada da hapis cezasına çarptırılmış olan William O’Neal’a FBI bir anlaşma teklif etmektedir.

FBI’nın William’dan istediği şey ise Fred’in partisine gizli bir şekilde sızması ve onlara bilgi vermesidir. Bunun karşılığında FBI, William’a özgürlük vaat eder. William anlaşmayı kabul eder ve Fred’in partisine yavaş yavaş girerek onun sonunu hazırlamak için temel kurmaya başlar.

497 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?