Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Kabadadaari 2021

0
( Yüksek Kalite )
Kabadadaari izle, 2021 Hint yapımı filmde oldukça sıradan bir hayatı olan trafik polisinin hayatı anlatılıyor. Filmi Full hd izleyiniz.

Rutin bir hayatı olan trafik polisin hayatını konu alan Kabadadaari, ruhsuz olarak betimlediği hayatını anlatır. Sıkıcı ve rutin olan bir hayatı olan trafik polisi, sıradan hayatının bıkmışlığıyla karşı karşıya kalır. Artık ne yapacağını bilemez ve her gün tekrarladığı hayatın düzeni içinde bıkmışlığıyla baş başa kalır. Kendini bulunduğu konuma ait hissetmez ama onun için bunu değiştirme konusunda yapacak hiçbir şey yoktur. Rutin işinden sıkılmış görünse de trafik polisliğine tutkuyla bağlıdır. Ancak rutindik yine de onun azılı düşmanıdır. Bu şekilde hayatı süregelirken, ruhsuz hayatını körükleyecek bir ateş bulur ve bu ateşte bazı iskeletlere rastlamasıyla başlar.

İskeletler kafasında soru işareti yaratır ve bunun peşine düşme aşkıyla yanıp tutuşur. Ve bu davanın peşine düşme kararı alır. Basit anlamda trafik polisi olması onun hayatına renk katan, sıradanlığı bozacak türden bir gerçeklikle yüzleşmesi onun bu durumunun peşinden gitmesine engel olamaz. Davayı araştırmaya başlar ve bulduğu bulgular onun bu tutkusunu daha çok körükler. Peşine düşmeyi bırakmaz. Aynı davayı geçmişte araştırmış bir polisle karşılaşır. Ve yollarına beraber devam ederler.

482 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?