Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Kadınların Direk Dansıyla Yükselişi

0
( Yüksek Kalite )
Kadınların Direk Dansıyla Yükselişi izle, 2021 netlix yapımı belgesel tadındaki Strip Down, Rise Up filmini full hd 1080p izleyiniz.

Birbirinden farklı bir grup kadının bir araya gelmesi akıllara birçok açıdan farklı şeyler getirebilir ancak bu hikayede bir araya gelen kadınlar kendilerini iyileştirmektedir. Peki bu iyileştirme tam olarak nedir ve nasıl iyileştirmektedirler kendilerini? Bir araya gelen ve birbirlerinden pek çok açıdan farklı olan kadınların tek bir ortak noktaları vardır. Geçmişte yaşamış oldukları travmaları ve bu travmaların yol açmış olduğu problemler. Bedenleri ile barışık olmayan ve bunun sebep olduğu birçok sıkıntıya göğüs germeye çalışan bu kadınlar için bir şeylerin değişme vakti gelmiştir artık. Beden imajları ile ilgili travmalarını iyileştirebilmek adına direk dansına başlayan bu kadınlar kendilerinin aslında ne kadar özel ve değerli olduğunu zamanla anlayacaklarıdır.

Bu süreçte ise geçmişte ve hala yaşamış oldukları problemlerinde düzelmekte olduklarını görmeleri ve bir şeyleri yeniden sorgulamaya geçmiş olmaları ise durumu çok daha iyi bir hale getirmektedir. Her kadının kendini özel hissetmesinin bir başkasına bağlı olmadığının konu edildiği bu film yine her kadın tarafından mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır.

455 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?