Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Kara Dul – Black Widow 2021

0
( Yüksek Kalite )
Kara Dul izle, Black Widow 2021 yılında geliyor. Scarlett Johansson önderliğindeki filmde geçmişi ile yüzleşecektir. Filmi Full HD izleyiniz.

Natasha Romanoff, göz kara genç bir kadındır. Marvel dünyasının iyi tarafında savaşmaktadır. Ancak kendisinin kendi ile ilgili bilmediği birçok şey vardır. Kendisi ile ilgili bilinmeyenleri çevresinde öğrenebileceği kimse yoktur. Bu şekilde devam edemeyen Natasha Romanoff’un tek bir çaresi kalmıştır. Son çare olarak geçmişine dönüp geçmişi ile yüzleşecektir. Ancak bu yüzleşme Natasha Romanoff için birçok sürprizi içinde saklar.

Natasha Romanoff, diğer ismiyle Black Widow kendi geçmişi ile bağdaştırılan bir komplonun içine düşer. Bu komplo ortaya çıktığında ise geçmişinin aslında daha karanlık yönleriyle karşılaşır. Natasha’yı yok etmek için, hiçbir şekilde vazgeçmeyecek olan bir güç, onu takip eder.

Fakat Natasha, geçmişiyle yüzleşmek için bir casus olmak zorundadır ve Avengar olmadan çok daha önceden ardında bırakmış olduğu kopuk ilişkileri ile yüzleşmek zorundadır. Yeni bir Amerikan süper kahraman filmi olan ve Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) ise 24. Film olması hedeflenmiştir.

3.031 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?