Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Korku Seansı 3 2020 Korku

0
( Yüksek Kalite )

Korku Seansı 3 Filmi Konusu

Korku Seansı 3 izle, Korku filmi severlerin vazgeçemediği Korku Seansı 3.serisi ile 9 eylül 2020 tarihinde geliyor. En iyi korku film serisini full hd izle. Korku filmleri eskilerden beri tercih edilen film türleri arasındadır. Korku Seansı 3 ise, bir seri devamı şeklinde gelen serinin 3. ve en son Filmi Korku Seansı 3, henüz vizyona girmemiştir. İzleyiciler tarafından merakla beklenen korku filminin ilk iki filminden farklı olacağı bilinmektedir. İlk 2 filmde çiftin yine bu filmdeki gibi kendilerinden yardım isteyen insanlara yardım ettiğini görmüştük. Bu olayların sonucunda yaşadıkları korku dolu anları izlemiştik. Doğaüstü korku filmi olarak geçen film aynı zamanda normal korku filmlerinden farklı olacaktır.

Korku Seansı 3 filminde, 1980li yıllardaki bir çifti görmekteyiz. Çift; Ed ve Lorraine Warren’in başına gelen olayları izleyeceğiz. Ancak henüz net bir açıklama yapılmamıştır. Bu sefer 3. Filmde, çift bile üstesinden gelemeyeceği durumlarla karşılaşacaktır. Bu sefer eski filmlere göre, versiyon da genişletilecek, beklentilerin üst düzeyde karşılanacağı umulmaktadır.

Korku Seansı Serisi

Çiftin evine gelen Bill Ramsey sonrasında olaylar gerçekleşmektedir. Ramsey çiftten yardım istemektedir. Ramsey’in sorunu bir şeytan tarafından esir alınmasıdır. Bu konuda hep birllikte Robert McKenna’ya danışırlar. Şeytan çıkarma ayininden beri böyle bir şey yaşanmamaktadır.

Korku Seansı 3 filminin türü korkudur. Film 11 Eylül 2020 yılında yurtdışında vizyona girecekken, Türkiye’de bu tarih tam olarak belli değildir.Henüz sadece fragmanı yayınlanan film, izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. Netleştiğinde internetteki platformlardan duyurusu yapılacaktır.

Korku Seansı 3 Filmi Oyuncuları

Yönetmenliğini Michael Chaves’in yaptığı, yapımcıları James Wan, Peter Safran olan filmin oyuncularına baktığımızda;

Vera Farmiga: Lorraine Warren rolüyle, 46 yaşında, Amerikalı oyuncu olarak çalışmaktadır.
Patrick Wilson: EdWarren rolüyle, 46 yaşında, sinema ve tiyatro oyuncusu, şarkıcı olarak çalışmaktadır.
Bonnie Aarons: 61 yaşında, oyuncu ve yazar olarak çalışmaktadır.
SterlingJeris: JudyWarren rolüyle, 15 yaşında çocuk oyuncu olarak çalışmaktadır.
Shannon Kook: Drew Thomas rolüyle, 33 yaşında Afrikalı oyuncu olarak çalışmaktadır.
Julian Hilliard: David Glatzel rolüyle, 8 yaşında çocuk oyuncu olarak çalışmaktadır.
RuairiO’connor, CharleneAmoia, Ronnie Gene Blevins, Sarah CatherineHook, RebeccaLines, Steve Coulter da diğer oyunculardandır.

En çok sevilen ve beklenen 2020 filmleri arasında olan Korku Seansı 3 9 Eylülde çıkacaktır. Sitemizi takip ediniz.

929 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?