Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Krack Hint

0
( Yüksek Kalite )
Krack izle, 2021 aksiyon türündeki Hint filminde Katari adındaki adamın oldukça illegal hayatı konu alınıyor. Filmi Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

Krack Filmi konusu, Katari Krishna Hindistan’da oldukça kötü bir şöhreti olan bir adamdır. Bu kötü şöhreti ise elbette yaşadığı illegal yaşam tarzından ve yaptığı işlerden dolayıdır. Sert ve acımasız mizacı onun bu kötü şöhretini destekleyen başlıca özellikleridir. Katari’nin tek derdi ise yaşadığı hayatın onun başına açmış olduğu dertlerdir. Çünkü Veera Shankar’ı başına bir bela olarak almıştır. Veera Shankar Hindistan’nın en azılı suçlularının baş belası olan bir polis memurudur. Ancak o normal bir polis memuru değildir.

Öfkeli, fevri, ,inatçı ve kabına sığamayan bir polistir. Şimdiki hedefi ise Katari olmuştur ve onu yakalamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Katari ie Veera’yı başından savmak ve ondan kurtulmak için her şeyi yapacaktır. Katari ve Veera’nın bu amansız heyecan dolu mücadelesi oldukça ilginç olacaktır. Ancak onları neler beklediği ise büyük bir merak konusudur.

Hint filmleri serimize 2021 yılında da son hız devam ediyoruz. Ravi Teja’dan muhteşem ötesi Aksiyon dolu Krack Filmi filmini sitemizden full hd izleyin.

562 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?