Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Kurye – The Courier 2021

0
( Yüksek Kalite )
Kurye izle, 2021 yapımı The Courier filminde geçimini kurye olarak sağlayan bir gencin hayatı konu alınıyor. Filmi full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Kurye – The Courier Genç biri Kurye işi yaparak geçimini sağlamaktadır. Her gün ona kargolar teslim edilir ve o da kargoları sahiplerine teslim eder. Ancak bir gün hiç beklemediği bir kurye eline geçer. Bu kargo, Türk ve İrlanda mafyasının mallarıdır. İçerisinde bomba olan bu kargoyu fark etmesi sonucunda telaşa düşer. Ancak kuryeci kargoyu fark edene kadar ne yazık ki bomba patlamıştır.

Hapse düşen çalışan, Kurye olan genç İranlı, bu sefer de bir mafya babasının karşısında onu suçlamak üzere tanıklık yapması istenecektir. Sevgilisi ve mafya üyeleri onun hapisten çıkmasını beklerler. Bu esnada içi altınlarla dolu olan bir çanta, bir çiftin eline geçer. Bu çanta da kaçakçılara aittir. Bu durumdan sonra kiralık katil olan birisi, hem bu çiftin hem de kuryenin peşine düşer. Çiftin işleri kötüye gittiğinden dolayı aç gözlülük sonucunda başları belaya girmeye başlar.

1.172 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?