Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Madam Chief Minister 2021 Netflix

0
( Yüksek Kalite )
Madam Chief Minister izle, 2021 Netflix ekranlarında yayınlanan Hint filminde güçlü bir kadının verdiği mücadale anlatılıyor. Filmi full izleyin.

Madam Chief Minister, güçlü kadın karakterin yer aldığı bir filmdir. Güçlü kadın karakterin severek izleyeceği gerçek bir hayat hikayesinden alınmıştır. İmkansızlar ve zorluklar ile mücadele eden bir kadının siyasete uzanan macerasını devlet liderliği ile taçlandırmasını anlatır. Bir topluluğun servetini değiştirmede seçim zaferinin önemi konusunda tipik olarak alaycı, klişeleşmiş bir görüşe sahip bir filmdir. Cinayet ve intikam etrafında toplanmış diplomatlara kafa tutan bir hikayedir. Bir üniversite öğrencisi olan Tara, bir motosiklet kullanıyor ve çift cinsiyetli giyinmeyi tercih ediyor, ancak siyasete ve kast bilincine girmesi aşkı tarafından reddedilmesi ile başlıyor. Erkek arkadaşının kastından yararlanarak siyasete sokulur.
Madam Chief Minister, güçlü kadın karakterin yer aldığı, dünyanın adaletsizliği ile dalga geçen ve sistemin düzeni alaycı bir şekilde eleştirirken hayat dersleri veren bir dizidir. Hindistan yapımı sürükleyici bir yapımdır. İzlerken düşüneceksiniz.

496 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.527 views izlenme
Adopt a Highway 2019
674 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?