Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Madame Claude 2021

0
( Yüksek Kalite )
Madame Claude izle, eski zamanlarda Paris’te yaşayan bir kadın ve kurduğu bayan ekibi anlatan 2021 Netflix filmini Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

1960 yıllardın başlarında Paris’te yaşayan Madame Claude hayat işçiliği ile parasını kazanan bir kadındır. Doğru bağlantılar sayesinde bir sürü kızlardan oluşan bir ekip kurar. Kızların başı olan Madame Claude, hayat kadınlığı hakkında birçok gerçeği ortaya çıkartmaktadır. Giderek büyüyen ağı sayesiniz 200 fazla kızla çalışmaktadır. Kızların kazandığı paranın yarısını alan patron zamanla Paris’in en ünlü kişilerinden biri oldu. Kızları ile arası çok iyi olan bir kadındır ve çokça parası vardır.

Bu ün ve para erkekler tarafından güvensiz ilişkiler yaşamasına sebep olur. Anne ve kızı ile arası kötüdür. Zamanla gizli servis için çalışır ve çeşitli bürokratlara hizmet eder. Kızlarından birinin babasının bir hükümetin içinde olmasından sonra kadının hayatı değişir. Madame Claude, Netflix’te gösterime girmiş, ses getiren filmler arasında yerini aldı. İzlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Gerçek bir hayat hikayesinden alınan bir öyküdür. Bir imparatorluğun, doğuşu ve çöküşüne şahit olacaksınız. Hayat kadınlığı hakkında bilinmeyen tarafı göreceksiniz.

708 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?