Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

More Than Blue – Hüzünden Öte

1
( Yüksek Kalite )
More Than Blue – Hüzünden Öte izle, 2019 filminde trafik kazasında ailesini kaybeden gencin dramı konu alınıyor. Filmi Full hd izleyin.

More Than Blue – Hüzünden Öte filminde Cream, ailesini bir trafik kazasında kaybetmiştir. K’nın ailesi de kendisine büyük bir para bıraktıktan sonra onu terketmiştir. Cream ve K lisede tanışırlar. Aradan zaman geçtikten sonra Cream, K’nın evine taşınır. Bu ikili bazen birer abi kardeş bazen baba kız ve bazen de karı koca gibidir. K, Cream’a karşı derin hisler beslemektedir. Cream ise sürekli erkek arkadaş değiştiren biridir. Cream’ın ölümcül bir hastalığı ortaya çıkar ve yalnızca birkaç ayı kaldığını öğrenir.

K, aşık olduğu kadın için bir şeyler yapmak ister. Zaten Cream da geçmişte yaşadıklarından dolayı yalnız bırakılmaktan çok korkmaktadır.
More Than Blue – Hüzünden Öte konusunun devamında K, Cream’ın öleceği gerçeğini ondan saklar ve onu sağlıklı ve iyi bir erkekle evlendirmek için araştırmalar yapmaya başlar. Fakat K’nın çok fazla çabalamasına gerek kalmamıştır. Çünkü Cream, mesleğinde oldukça başarılı olan doktor Ju-Hwan’a aşık olduğunu söyler. Bu durum K’nın duygularını yerle bir etse de sevdiği kadının mutlu olması için elinden geleni yapar ve ona asla gerçek duygularını anlatmaz.

2.533 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.527 views izlenme
Adopt a Highway 2019
674 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?