Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Ölü Nöbeti – The Vigil

0
( Yüksek Kalite )
Ölü Nöbeti izle, 2019 yapımı korku dolu anları çok iyi yaşatan The Vigil filminde bir ölünün yanında nöbet tutan adam konu alınıyor. Filmi full hd izleyin.

Ölü Nöbeti – The Vigil filmi korku sahneleri ile dikkatleri çekiyor. Genç bir adam, vefat eden birinin yanında nöbet tutmasıyla birlikte süregelen hikayeyi konu ediyor. Ölü Nöbetinde Yakov Ronen’un eski Ortodoks Yahudi cemaatinden hayatını kaybetmiş olan bir bedenin gece boyunca başında durması istenir. Normal bir hayat süren Ronen, böyle bir görevin vehametini algılayamazken kendini bu görevi gerçekleştirirken bulur. Olayın seyrini ve gidişatını algılayamazken bu görevi kabul eder ve kabul ettikten sonra başına geleceklerden habersizdir.

Yakov, zamanın normal bir şekilde geçmesi için vakit öldürürken bir ölü bedenin yanında olmaktan rahatsızlık duyar. Ancak bu onun yaşayacaklarından habersizken dert ettiği ufak bir durumdur. Çünkü çok geçmeden yaşanan gizemli olayların içinde bulur kendini. Gizemli olayların nedenleri ile yüzleşmek durumunda kalır ve bunlarla baş etmesi gerekmektedir.

655 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Zebra Girl 2021
1.478 views izlenme
Blow the Man Down 2019
1.088 views izlenme
Penceredeki Kadın 2021
1.337 views izlenme
Close Your Eyes 2017 Kore
1.304 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?