Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Palmer 2021

0
( Yüksek Kalite )
Palmer izle, 2021 Dram konulu filmde üniversite okuyan Eddie Palmer’e işlemediği bir suç iftira atılır. Filmi Türkçe Altyazılı full hd kalite de izleyin.

Palmer, haksız yere suçlanmış bir adamın hikâyesini konu almaktadır. Eddie Palmer üniversiteli bir gençtir. Aynı zamanda okulun futbol takımında oynayan ve gelecek vadeden gözde bir öğrencidir. Eddie Palmer hayatının belki en yolunda gittiği bu zamanlarda beklenmedik bir şekilde kendini bir cinayet suçlaması ile 10 yıl ceza almış bir şekilde bulur. Bu cinayeti kimin ne için işlediği ve neden Eddie Palmer’ın üzerine kaldığı ise oldukça gizemli bir başka konudur.

Eddie suçsuzluğunu ispatlayamaz ve 10 yılını hapishanede geçirir. Hapishane günlerinin ardından özgürlüğüne kavuşması ile birlikte hayatını yeniden kurmak ve düzenlemek için doğmuş olduğu memleketine geri döner. Eddie bu kararı alırken hayatının düzene girmesini ummuş ancak bu umudu yarı kesilmiştir.

Geçmişinde bıraktığını düşündüğü çatışmalar ve sorunlar orada öylece çözülmeyi beklemektedir. Tüm bunlar yetmezmiş gibi kimsesi olmayan bir çocuğun sorumluluğu da ona kalmış ve ne yapacağını bilemez bir şekilde hayatını izlemektedir. Hayatını düzene sokmakta bu kadar ısrar etmesine her şeyin bu kadar ters gitmesi ise Eddie’nin anlamlandıramadığı şeylerin başında gelmektedir.

609 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?