Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Radyoaktif 2019

0
( Yüksek Kalite )
Radyoaktif izle, 2019 yılında yayına giren romantik ve dram içerikli filmde bilim insanları konu alınıyor. Filmi Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Nobel ödüllü Marie Curie, iki dalda Nobel ödülüne tek layık görülen bilim insanıdır. Radyoaktif bizlere bilim insanının hayatını önümüze serer. Kendini bilim aşkına adayan Curie, işine olan tutkunun dışında tutkulu aşklarıyla da meşhur bir hayatı vardır. Çığır açan ve dünyayı etkisine alan bilimsel buluşlarının yanı sıra onu ve dünyayı bekleyen sonuçlarıyla birlikte silinmez bir iz bıraktı. Asla silinmeyecek hikayesine doğru bir yolculuğa gireriz. Hayatını hızlıca yaşayan bilim insanı hayatının aşkını bularak onun gibi kendini bilime adamış Pierre Curie ile hayatını birleştirir.

İkisinde de olan tutkulu bir çalışma arzusu hem ilişkilerinde hem de bilimsel çalışmalarda oldukça önemli aşamalara ulaşmıştır. Öyle ki evlendikten sonra birlikte çalışmalar yapmaya başlarlar ve radyoaktiviteyi keşfeden çift, bilimi yepyeni bir yola sokarlar. Onların beraber çıktıkları bu yolda birliktelikleri ilgi görür. Curie’lerin dünyayı değiştiren dehalıkları ve buluşları kazandıkları Nobel Ödülleriyle taçlandıkça, uluslararası ilgi odağını yaşarlar. Standart ilişkiler dışında bir ilişkisi olan çiftin ekranlara taşınmasını, hem iş hem de ilişkilerini nasıl beraberce yürüttüklerini beyazperde de görme fırsatımız doğar.

518 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
The Irishman 2019
959 views izlenme
The Two Popes 2019 &
1.539 views izlenme
Loro 1
708 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?