Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Raya ve Son Ejderha 2021

0
( Yüksek Kalite )
Raya ve Son Ejderha izle, 2021 yapımı aksiyon dolu filmde Raya’nın tek başına verdiği mücadele anlatılıyor. Filmi Full hd izleyebilirsiniz.

Raya ve Son Ejderha filminde, yalnız başına olan savaşçı Raya’nın 500 sene sonra Lumandra’yı tekrar tehdit eden bir canavarı durdurmak için son ejderhanın izini sürüyor. Lumandra’nın fantastik dünyasında, çok uzun zaman önce ejderhalar ve insanlar huzur ve uyum içinde yaşarlardı. Bu uyum dünyanın her yerinde var olup, ejderhalar ve insanlar aslında her yerde bu şekilde birlikte yaşarlarmış. Fakat Sisu ismindeki bir ejderha, ülkeyi tehdit etmeye başladığında, ejderhalar insanları kurtarmak için kendilerini kurban ederler.

Aradan geçen 500 seneden sonra aynı ejderha canavarlar geri döner. Raya ve Son Ejderha’da Bu canavarı sonsuza kadar durdurmak ise yalnız bir savaşçı olan Raya’ya düşmüştür. Raya, Lumandra’ya giderek bu ejderhayı bulmaya çalışır. Raya’nın çıktığı bu yolda yolculuğu süresince, dünyayı kurtarmak için ejderha sihirlerinden daha fazla şeylerin üstesinden gelmesi gerektiğini anlar.

863 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?