Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Rüya Ülkesi – Crisis 2021

0
( Yüksek Kalite )
Rüya Ülkesi izle, 2021 tavsiye film niteliğinde gelen Crisis filminde üç ayrı kişinin suç dolu Dünyası anlatılmakta. Filmi full hd izleyin.

Rüya Ülkesi (Crisis) Nicholas Jarecki tarafından yazılan, yönetilen ve yapımcılığı yapılmış olan bir filmdir. 2021 yılında vizyona giren bu filmin konusu suç ve gerilimdir. Filmde üç ayrı kişinin hikayesi işlenmektedir. Opioid salgınının arka planında geçen film, uyuşturucu savaşının açgözlülüğünü, şiddetini ve trajedisini vurgulayan iç içe geçmiş üç hikâyeye yer veriyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada arasında uyuşturucu madde ticareti yapan bir kaçakçı, oksikodon bağımlılığında iyileşme aşamasında olan ve oğlunun narkotikle olan bağını anlamaya çalışan bir mimar ve araştırmacı olan yardımcısı ile fikir ayrılıklarında olan profesör filmin temel karakterleridir.
Yoğun bir gerilim olan Rüya Ülkesi (Crisis) filminde, bir uyuşturucu kaçakçısı çok kartelli bir Fentanil kaçakçılığı operasyonu düzenliyor, oksikodon bağımlılığından kurtulan bir mimar, oğlunun ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği araştırıyor ve bir üniversite profesörü, işvereni hakkında beklenmedik ifşaatlarla mücadele ediyor. Bu üç hikâye etrafında şekillenen olaylar, gizemli sonuçları ve karakter derinlikleri ile oldukça ilgi çekicidir. Suç ve gerilim konusunu çeşitli hikayelerine yediren bir filmdir.

417 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?