Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Seni Buldum Ya 2021 Yerli

0
( Yüksek Kalite )
Seni Buldum Ya izle, merakla beklenen komedi dolu 2021 yapımı yerli filmde karantinayı fırsat bilen dolandırıcılar anlatılıyor. Filmi full izle.

Türk film yönetmeni ve senaristi Reha Erdem’in yazıp yönettiği Seni Buldum Ya filmi iki dolandırıcının karantinayı fırsat bilerek online bir suç ağı oluşturması ve insanların bu suç ağına düşmesini konu edinmektedir. Kara komedi türünde olan film, pandemi döneminde Zoom üzerinden görüşen karakterleri izleyicisine sunarak çeşitli hayatlara değinmiş ve birçok duyguyu ekran karşısına yansıtmıştır. Filmde kadın, erkek, akademisyen, yaşlı, genç gibi birbirlerinden farklı karakterler karşımıza çıkmaktadır.

Seni Buldum Ya pandemi ile yeni düzene uyum sağlayan dünyanın başarılı bir yansıması olmuştur. Karantinada olan karakterlerin ev içindeki çeşitli hallerine seyirci oluyoruz. Karakterlerin online suç ağına katılmasıyla yaşadıkları endişe, korku ve paniği izlerken bir yandan da heyecan, aşk ve mutluluk gibi duygulara da şahit oluyoruz. Müzik ve dans sahneleri de bulunan film izleyicisine bu duyguları yaşatırken dışarıdan görünen ile gerçeğin farkını da ustalıkla gözler önüne seriyor. İnsanın içinde bulunan diğer yanını, kötüyü ve iyiyi gösterirken kötünün iyiye, iyinin de kötüye dönüşmesini keyifle seyircisine yansıtıyor.

529 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?