Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Senin İçin Çıldırıyorum 2021 Komedi

0
( Yüksek Kalite )
Senin İçin Çıldırıyorum izle, 2021 Netflix komedi dolu anları bizlerle paylaşan aşk hikaye konulu filmi full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Adında olduğu gibi Senin İçin Çıldırıyorum filmi çılgın bir aşk hikayesini konu alır. Adri ve Carla birbirlerini tutkulu bir aşkın içine çeker. Ancak filmin akışında beklenilenin dışında gerçekleşen sürpriz olaylar hakimdir. Birlikte geçirdikleri çılgın bir geceden sonra Adri, Carla’yı bir daha görmek isteği içerisinde yanıp tutuşur. Ancak bu normal şartların dışında bir zorlukta barındırır. Onun, onu görmesi için tek çaresi Carla’nın yattığı psikiyatri kliniğine hasta olarak yatış yapmasıdır. Psikolojik durumunun senaryosunu ona göre belirleyerek ve aşkının peşinden gitmek için kendini kliniğe kapattırma kararı alır.

Hayatlarının en güzel gecesini geçirdikten sonra bir daha asla görüşmemek adına birbirlerine söz vermişlerdi. Anca Adri, aşkının yoğunluğundan bu sözünü tutamayacak bir haldedir. Çünkü hayallerinde aşkının ve insanının ellerinden kayıp gitmesini istemez. Ve büyük aşkı Carla’yı akıl sağlığı merkezinde bulur. Çılgınca bir yolun başlangıcında korkusuz bir şekilde aşkı için kliniğe yatar. Onu kazanmak hayallerindeki gibi kolay olmayacaktır. Çünkü girdiği merkezde beklediğini bulamaz. Aşk hikayesinin beklediği gibi olmadığını, oradan çıkmanın da bir o kadar zor olduğunun fark eder. İşler çığırından çıkmaya başlar ve bizi izlerken içine hapseder.

397 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?