Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Silver Spoon – Мажор 2021

0
( Yüksek Kalite )
Silver Spoon izle, 2021 Aksiyon dalında oldukça etkili olacak gibi görünen Мажор filminde bir konuyu çözüme kavuşturan adamın filmini izleyin.

Birbirinden karmaşık olayların bir arada yaşandığı nadir durumları konu edinen Silver Spoon izlenmesi gereken yapımlar arasındadır. Igor Sokolovsky geçmişinde büyük talihsizlikler yaşayan bir gençtir. Ailesini gizemli bir şekilde kaybetmesinin ardından onların ölümlerine neden olna sırların peşine düşmüştür. Bu amacı için ise her şeyi yapmaktadır. Öyle ki geçmişin sır perdesini aralamak için polis ile birlikte çalışmaya başlayan Igor için işler iyice zorlaşmaktadır.

Fakat Igor’un polis ile olan iş birliği oldukça tehlikeli bir iş birliktir. Polis için suç örgütlerinin içine giren ve polisinde bu örgütleri yakalayabilmesi ve bu suç ağlarını çökertebilmek için yapmış oldukları iş birliğinde Igor kendi intikamı için gerekli olan bilgileri de toplamaktadır. Toplamış olduğu bu bilgiler ile anne ve babasının ölümünden sorumlu tutabileceği bir isme bile ulaşmıştır. Ancak ismin sahibine ulaşmak beklediği kadar kolay olmayacaktır. Suç dünyasının içinde yetişen ve yetişme evresinde her türlü suçtan düşmanlar edinmiştir. Igor amacına ulaşma yolunda aynı zamanda edinmiş olduğu düşmanları ile de bir mücadeleye girişecektir.

1.242 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?