Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Six Minutes to Midnight

0
( Yüksek Kalite )
Six Minutes to Midnight izle, 2020 gerilim filmleri arasında oldukça izleme rekorları kıran gerçek bir konudan alınan filmi Türkçe Altyazılı izleyin.

Gerçek bir hikâyeyi konu alan Six Minutes To Midnight 1939 yıllarının yaz aylarında geçen olayları gözler önüne getirir. Nazi Almanya’sının ailelerdeki sosyolojik boyutta ne derecede olduğunu nasıl bir iletişim söz konusu olduğu yakından görmemizi sağlar. Politikanın aileler içerisine nasıl girdiğini ve bu durumun çocukların eğitimi açısından ne tür değişimlere yol açtığı konu edilir. Nazi Almanya’sının soylu aileleri kızlarını İngiltere’nin güney kıyısında yer alan bir görgü okuluna gönderirler. Buradaki amaç ülkenin geleceği olan bu çocukların iyi bir eğitim alması ve görgü sahibi olmalarıdır.

Six Minutes To Midnight soylu ailelerin ülkenin geleceğine dair planlarına sahip kişilerinin bir araya gelmesidir. Dolayısıyla da çocuklarını bu eğitim sayesinde ülkenin ışıkları olarak görürler. Kızların dil öğrenmesini, uzmanlaşmasını ve iyi eğitim gördüklerinden sonra geleceğin elçileri olarak yetiştirilmesini isterler. Ancak bu okulda her şey planladıkları gibi değildir. Tehlike yaklaşmaktadır. Ve bu tehlikenin kimse farkında değildir. Tehlikeyi sezen öğretmen herkese bunu fark ettirmeye çalışır, anlatmak için mücadele eder ancak kimse oralı olmaz. Öğretmenin sesine kulak asmayanlar tehlikeyle karşı karşıya kalınca ne yapacaklarını bilemezler.

488 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.527 views izlenme
Adopt a Highway 2019
674 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?