Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Squared Love Aşk 2

0
( Yüksek Kalite )
Squared Love izle, aşk 2 ismi ile netflix de yayınlanan netflix filminde romantik komedi dolu sahneler sizi bekliyor. Filmi Full hd izleyiniz.

Netflix’te yayınlanan ve Polonya orijinal filmi olan Squared Love (Aşk2) aşk, drama, komedi ve aksiyonun birleştiği muhteşem bir kombinasyon filmi. Karmaşık bir aşk hikâyesini konu eden filmde Monika, birbirinden yaramaz olan çocukların ilkokul öğretmenidir. Gün içinde bu çocuklarla oldukça fazla yorulur. Fakat Monika’nın okul dışında hiç kimsenin bilmediği bambaşka bir hayatı daha vardır. Monika’nın babasına ait çok eski yıllarda olan yüklü bir borcu vardır.

Monika da o borçları ödemek için kılıktan kılığa girerek modellik yapmaktadır. Peruk, renkli gözler, abartılı makyajlarla Klaudia takma ismiyle para kazanmaya çalışan kadının hikâyesinde çapkın bir gazeteci olan ve lüks hayatı, ilgi çekici arabası ve kıyafetleri ile ilgi çekmeyi başaran bu gazeteci adamla Monika – Klaudia’nın yolları bir şekilde kesişir. Monika’nın öğretmenlik dışındaki hayatı ve Enzo’nun çapkınlıklarıyla karmakarışık hale gelen ilişkide onları neler bekliyor?

470 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?