Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Swallow – Saplantı 2019 Online

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap
2019 yapımı Swallow filmi, Haley Bennet’in muhteşem bir oyunculuk sergilemesiyle hayat bulan bir dram ve gerilim filmi. Türkiye’de Saplantı adıyla yayınlanan Swallow filmi yaklaşık bir buçuk saat süren bir gerilim.

Sinema sektöründe çeşitli alanlarda rol alsa da çok fazla deneyimini göremediğimiz Carlo Mirabella-Davis isimli yönetmenin yönettiği Saplantı filminde Hunter Conrad isimli yeni hamile olan bir kadını canlandıran Haley Bennett dışında Austin Stowell ismini Hunter’ın eşi Richie rolünde ve Denis O’Hare’i ise Erwin karakterine hayat verirken izliyoruz.

Fransa ve Amerika ülkelerinde çekimleri yapılan Swallow – Saplantı filminin konusunda göre Hunter evlilik hayatında, hatta genel olarak hayatında pek de mutlu olmayan bir kadındır. Hamile olduğunu öğrenen Hunter kocasıyla bu bilgiyi paylaştıktan sonra kocası da ailesi de çok mutlu olur. Ancak ne var ki Hunter kendisini tehlikeli nesneleri yutarken bulacaktır. Bu durum bazı sağlık durumlarına neden olunca ailesi ve kocası tarafından da fark edilir. Bu olay sonrasında Hunter’ın hem eşi hem de ailesi onun hayatı için kontrolleri sıkılaştırırken, Hunter ise bu hareketinin ve saplantısının ardındaki karanlık sırla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Biraz ağır bir film olduğunu ve her bünyeye uygun olmayacağını da dipnot düşerek Swallow – Saplantı 2019 altyazılı izleyicileri için güzel bir film seyri olmasını diliyoruz.

1.628 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
9.356 views izlenme
Adopt a Highway 2019
726 views izlenme
The Occupant – Hogar 2020
616 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?