Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Testere 2 – Saw 2

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Serinin ikinci filmi olan Testere (2005), ilk filmin yakaladığı ivmeyi maalesef yakalayamamıştır. Korku türünün en önemli seri filmleri arasında yer alan yapım, acımasız seri katil Jigsaw’ın yeni hedefleriyle ilgili planlarını işleme koymasıyla etkileyici bir başlangıç yapar.

Testere 2, bu bölümde yönetmenlik koltuğunda oturan Darren Lynn Bousman, etkisini hemen her sahnede hissettirmiştir. Kendi üslubu ve doğrularına göre hedeflerinin işin başında belirleyen Jigsaw’ı kimse durduramaz. Hayata verdiği değeri işlediği cinayetlerle gözler önüne sermeye çalışan cani, zekasını bu bölümde kurduğu planla bir kez daha ortaya koyar.
İzleyicinin ilk filmden alışık olduğu şekilde çok kanlı bir sahneyle yapılan açılış, film üzerindeki beklentileri de artırır. Temposu hiç düşmeyen ikinci bölümde, vahşet sınırı ve ceset sayısı birinci bölüme nazaran oldukça fazladır.

Başrollerinde; Tobin Bell, Shawnee Smith ve Erik Knudsen’in olduğu serinin ikinci bölümde yeni kurbanlar kendilerini yeni bir mekanda ve yeni bir oyunun içinde bulurlar. Oyunun parçalarının birleştirilmesi gerektiği düzende, parçaları oluştururken birbirlerini yok etmeye kararlı olan kurbanlar arasına bu kez dedektif Eric Mathews’da girer.

Hedefi seri katili yakalamak olan dedektif, kendini bir anda oyunun içinde bulur. Orijinal fikirlerin film olduğu Testere serisi, kötü bir adam etrafında dönen heyecan verici olduğu kadar da gerilim yüklü hikayeyle, sürpriz bir senaryoya ev sahipliği yapıyor.

1.974 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Zebra Girl 2021
1.491 views izlenme
Blow the Man Down 2019
1.113 views izlenme
Penceredeki Kadın 2021
1.349 views izlenme
Close Your Eyes 2017 Kore
1.319 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?