Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

The Mystery of Henri Pick – Henri Pick’in Gizemi

0
( Yüksek Kalite )
The Mystery of Henri Pick izle, Türkçesi Henri Pick’in Gizemi olan 2019 yapımı filmde edebiyat eleştirmenin hayatı konu alınıyor. Filmi full izleyin.

Filmin baş kahramanının ismini de içerisinde barındıran Henri Pick’in Gizemi – The Mystery Of Henri Pick, bir edebiyat eleştirmeni olan adamın etrafında döner. Kitaplarla içli dışlı olan ve okumaktan keyif alan edebiyat eleştirmeni, edebi eleştireler yaparak hayatını idam ettirir. Adeta tüm hayatı edebiyattan oluşur. Karakterini analiz ettiğimizde bundan başka bir hayat yaşayabileceğini düşünemeyiz. Eleştirmen, küçük bir Breton kasabasındaki reddedilen kitaplar kütüphanesinde incelemeler yapar.

Reddedilen kitaplar arasında oldukça ilginç bir kitapla karşı karşıya kalır. Etkileyici ve şaheser olarak gördüğü bir el yazması olan romanı keşfeder. Ve filmdeki gizem o kitabı bulmasıyla birlikte ortaya çıkar. Çünkü mevzu bahsi geçen kitap iki yıl önce ölen pizza restoranının sahibi Henri Pick tarafından yazılmıştır. Ve o kitabın keşfiyle gizem ortaya çıkar, film bizleri içine hapseder.

140 views
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?