Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

The Right One 2021 Tek Parça

0
( Yüksek Kalite )
The Right One izle, çocukluğu boyunca arkadaşları tarafından dışlanan Oscar’ın hikayesini anlatan 2021 komedi filmini Tek parça izleyin.

Oscar çocukluğu boyunca yaşıtları tarafından oldukça dışlanmış ve hor görülmüş bir çocuktur. Normal şartlarda bu kadar hor görülme ve dışlanmaya karşı çocuklarda içe kapanıklık ve özgüven eksikliği gibi durumların oluşması beklenirken Oscar’da biraz daha farklı olacak şekilde bir intikam duygusu oluşmuştur. Ona şiddetin farklı bir yönünü gösteren akranlarından alacağı intikamın hayallerini kurması ve gerçekleştireceği günleri beklemesi ise oldukça sıra dışı bir olaydır.

Oscar bu şekilde kurmuş olduğu gelecek hayalleri içinde beklemediği bir arkadaşlık ilişkisi geliştirir. Eli adında kendi yaşıtlarında bir kız ile tanışan Oscar bu arkadaşlık ilişkisinde beklemediği bir şekilde kendini iyi hisseder. Bir arada oldukça keyifli zaman geçiren bu ikili için zamanla bir şeyler değişecektir çünkü Eli sıradan bir genç kız değildir. Eli bir vampirdir ve bunu bir sır olarak saklamaktadır. Ancak Oscar ile bu sırrı paylaşan Eli başlarına gelecek olan bir dizi olaydan habersizdir.The Right Onebir vampir filmi olmasının yanı sıra bu konuyu klişe bir şekilde yorumlamaktansa oldukça ilgi çekici bir şekilde yorumlamıştır.

511 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?