Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

The Virtuoso 2021

0
( Yüksek Kalite )
The Virtuoso izle, Anthony Hopkins’in başrolünde olduğu 2021 filminde hedefi bulmaya çalışan suikastçı konu alınıyor. Filmi Full hd 1080p izleyin.

The Virtuoso filmi, bir çok film severin oldukça beğesini kazanan Kuzuların sessizliği serisinde Hannibal karakterini canlandıran usta oyuncu Anthony Hopkins başrolunde olduğu film 2021 yılına bomba gibi girdi. Aksiyon içerikli sahneleri ile fragmanından bile ne kadar kaliteli olduğunu anladığımız filmde, akıl hocasına vefa borcu olduğunu bilen bir adam ve onun için yaptıkları konu alınıyor. Akıl hocasından akıl alarak görevi tamamlamak isteyen adamın yapması gerekn ise hedefini öldürmektir. Suikastçı o kadar zor bir çember içerisindedir ki öldüreceği hedefi için ona ne bir isim ne bir resim verilmiştir.

Sadece saat 5 de küçük bir kasabada lokantada olacağı söylenir. Bu durum karşısında oldukça dikkatli olması gereken suikastçı Virtuoso şüpheli herkesi öldürecek mi ? Gerçek hedefi bulabilecek mi ? yine akıl oyunlarının başrolde olduğu The Virtuosa Filmi konusu itibari ile oldukça dikkat çekmeyi başarmış gibi görünüyor.

706 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?