Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Vellam 2021

0
( Yüksek Kalite )
Vellam izle, 2021 hint yapımı filmde Murali adındaki alkol bağımlısı bir adamın hayat hikayesi anlatılıyor. Filmi Türkçe altyazılı izleyin.

Vellam, alkol bağımlılığı olan bir adamın hikayesini önümüze getirir. Murali, alkol bağımlılığı problemi yaşamaktadır. Hayatı boyunca ayık kafayla çok nadir zamanlarda yaşamıştır ve durumundan memnundur. Tabii bu ilk aşamada böyledir. Kendi dünyasında bağımlılığıyla alakalı bir problemi yoktur. Ancak çevresine verdiği zarar, çevresinin ona verdiği tepkilerin artmasına sebep olmaktadır. Sosyal yaşantısı sadece alkol bağımlılığını yaşayarak geçirmesine bağlıdır. Onun bu durumdan rahatsız olması ancak çevresi sert bir şekilde tepki verdiğinde mümkün olmuştur. Ailesi ve arkadaşları tepki vermenin dışında onu yalnız bırakmışlardır.

Yalnızlığa itmeden, ikazların hiçbiri etkin olmamış. Dolayısıyla yalnız başına bırakıp onu bu durumda bırakmak Murali’nin yararına olacaktır. Ailesi ve çevresi tarafından dışlanmak ve yalnız bırakmak ona gerçeklerle yüzleşme şansı vermiştir. Ve kararını verir. Tedavi olup iyileşecek ve eski çevresine tekrar kavuşma planları yapar. Ancak bu görüldüğü gibi kolay değildir. Kararının arkasında durup ve bunun için bir merkeze hem iş hem de tedavi amaçlı başvurur. Fakat önce kendini tedavi göreceği doktora kanıtlaması gerekir.

548 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?