Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Vertigo 2019 Kore ni

0
( Yüksek Kalite )
Vertigo izle, 2019 dram tarzındaki Kore filminde bir dedektifin yaşadıkları ve emekliliği detaylı olarak anlatılmış. Filmi 1080p full izleyebilirsiniz.

Vertigo, işlediği konudan dolayı sinema tarihine damga vurmuştur. İlk toplumsal bir konuyu ele alan filmlerden biridir. Farkındalık açısından büyük etkiye sahiptir. Bir suçluyu kovalayan bir dedektif kovalama sırasında ortağının çatıdan düşmesine engel olamaz. Ortağını kurtarmayan Scottie Ferguson bu süreci oldukça sıkıntılı yaşar. Dedektifin öncelikle yükseklik korkusu başlar. Bu yükseklik korkusu ilerleyen günlerde vertigo hastalığına dönüşmektedir. Bu hastalıktan dolayı bir mesleğini yapamaz hale gelir ve emekli olur.

Vertigo Filminde, hastalıkla mücadele eden bir emekli dedektifin korkuları ile yüzleşmesini anlatır. Emekli olan dedektiften bir arkadaşı, bir kadını izlemesi ister. Dedektif kadını izledikçe ruhsal sorunları olduğunu fark eder. İntihara meyilli kadını kurtarmak için dedektifin kadına daha çok yaklaşması gerekecektir. Kadına yaklaştıkça vertigo ile yüzleşmek ve korkuları başa çıkmak zorunda kalacaktır.

546 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.539 views izlenme
Adopt a Highway 2019
681 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?