Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Willy’s Wonderland 2021

0
( Yüksek Kalite )
Willy’s wonderland izle, Bilim kurgu yapısı ile oldukça ilgi çeken filmde Nicolas’ın yolculuğu konu alınıyor. 2021 Filmini Full HD izleyin.

Willy’s wonderland bilimkurgu ve fantastik dünyanın kapılarını izleyicilerine açmaktadır. Yolda seyahat eden tek başına sessiz bir adam olan Nicolas Cage’nin arabası bozulur. Kimsesiz bu adamın arabasını tamir ettirecek ne parası nede arayabileceği bir arkadaşı vardır. Tamir parasını kazanmak için aile eğlence merkezi olan Willy’s wonderland temizlik görevli olarak çalışmak zorunda kalır. Bir gece boyunca çalışacak ve parasını kazanmak zorundadır. Temizlik yaparken garip bir kapı bulur ve sonunda değişik maskeler takan insanlar arasında kendin bulur.
Bu kapı mistik ve egzotik bir döneme kapı açmıştır. Burada çıkan her kapıda başka bir savaşa kapı açar. Nicolas Cage hayatta kalmak istiyorsa her savaştan galip bir şekilde ayrılması gerekecektir. Bir gecelik yoğun savaş sürecinden sonra karakterimiz asla eskisi gibi olmayacaktır. Willy’s wonderland 12 Şubat 2021 tarihinde vizyona girmiş ve sınırlı ülkelerde gösterilmiştir. Ülkemizde ise vizyona girememiştir.

517 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?