Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Wonder Woman 2: 1984 2020

0
( Yüksek Kalite )

Wonder Woman 2 Konusu

Wonder Woman 2 izle, 14 ağustos 2020’de yayınlanacak olan filmin fragmanı sitemize eklendi. 1984 2020 Filmi Türkçe dublaj severler için yakında burada. Diana’nın hayatı Steve ile karşılaştığı günden itibaren değişmiştir. Ares ile verdiği mücadeleyi kazanmıştır. Aradan çok uzun zaman geçmiştir ve 1984 yılına gelinmiştir. Ancak Diana’nın hayatı sanılanın aksine çok daha farklı geçmiştir. Mücadele etmekten bir an olsun bile vazgeçmemiştir. Dünya 1918 yılındaki halinden çok başkadır. Teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişmiş ve savaşın olumsuz etkileri ortadan kalkmıştır. Wonder Woman 2 filmi sizler için yakın zamanda sitemize eklenecek.

Dünya bambaşka tehlikeler ile karşı karşıyadır. Maxwell Lord yalanları herkesi kandırmakta ve dünyanın daha güzel bir yer olacağını vadetmektedir. Herkesin istediği her şeye sahip olabilmesi mümkün müdür? Savaştan çok daha tehlikeli bir düşman sessiz sessiz yaklaşmaktadır. Üstelik hiç kimse bu durumun farkında değildir.

Wonder Woman 2 Ne Zaman

Bir mucize olmuştur ve Steve bugünü kurtarabilmek için geri dönmüştür. Karşılaştıkları an birbirlerine sımsıkı sarılırlar.Steve nasıl geri dönmüştür? Diana’ yı daha büyük bir görev beklemektedir. Dünya’yı yeniden kurtarmalıdır. Steve için gelecek büyük bir bilinmezliktir. Çünkü en son hatırladığı dünya ile bugün arasında büyük bir değişim olmuştur. Gördüğü her şey onun için bir sanat eseridir. Wonder Woman 2 filmi 14 Ağustos 2020‘de Sinemalarda olması bekleniyor.

Maxwell aslında istediği şeye ulaşana kadar önüne çıkan her şeyi yok edecek biridir. Bütün bunları neden yapmaktadır? Yalanlar ile dünya bambaşka bir sona doğru gitmektedir. Diana ve Steve bir an önce harekete geçmelerinin farkındadırlar.Maxwell bu savaşın galibi mi olacaktır?Dünyayı kurtarmayı yeniden başarabilecekler midir? Nasıl bir çözüm bulacaklardır?

Wonder Woman 2 Oyuncuları

Gal Gadot Kimdir?
1985 yılında İsrail’de dünyaya gelen güzel oyuncu 19 yaşında iken orduya katılarak iki yıl görev almıştır. İsrail güzeli seçilmiştir. 2004 yılından itibaren modellik yapmaktadır. Hukuk fakültesinde öğrenci iken sinemaya dünyasına da ilk adımını atmıştır. Hem dizi hem de filmlerde yer almaktadır. Wonder Woman serisinde Diana karakterine hayat vermektedir.

Chris Pine Kimdir?
1980 yılında Amerika’da doğmuştur. Hem annesi hem de babası oyuncu olan Chris Pine 2003 yılında dizi dünyasına ilk adımını atmıştır. Çok sayıda dizi ve filmde yer almıştır. Uzay Yolu serisinde Kaptan Kirk’in gençliğini canlandırması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Wonder Woman serisinde Steve karakterine hayat vermektedir.

522 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?