Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Woody Woodpecker 2017

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Ağaçkakan Woody, orijinal adıyla Woody Woodpecker 2019 yılı Amerikan yapımı bir filmdir. Ağaçkakan Woody filminin yönetmen koltuğunda Alex Zamm oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise William Robertson, Walter Lantz, Ben Hardaway ve yönetmen koltuğundaki Alex Zamm üstlenmiştir.

Ağaçkakan Woody filminin başrollerini Transformers ve Ben 10: Omniverse çizgi filmlerinden tanıdığımız Eric Bauza, Görevimiz tehlike 3, Yıldız Gemisi Askerleri filmlerinden ve Psych dizisinden tanıdığımız Timothy Omundson, Summer of 84, The Good Doctor ve Fargo filmlerinden tanıdığımız Graham Verchere, Canavar Kamyonlar, Hafıza, Fringe ve Oce Upon a Time in Wonderland filmlerinden tanıdığımız Jordana Largy, When Red is White ve Zeroville filmlerinden tanıdığımız Thaila Ayala, Diriliş, Şansa Bak filmlerinden ve Arrow dizisinden tanıdığımız Adrian Glynn McMorran ve Date My Dad, tobot ve Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure filmlerinden tanıdığımız Chelsea Miller paylaşmaktadır. Filmde Woody Woodpecker karakterine Eric Bauza, Lance Walters karakterine Timothy Omundson, Tommy Walters karakterine Graham Verchere, Samantha Bartlett karakterine Jordana Largy, Vanessa karakterine Thaila Ayala, Otis Grimes karakterine Adrian Glynn McMorran, Nate Grimes karakterine Scott McNeil ve Jill Ferguson karakterine Chelsea Miller hayat vermiştir.

Kırmızı kafalı, sevimli ve hiperaktif ağaçkakan ormanda yaşamaktadır. Bir gün büyük bir gürültüyle uyanır. Büyük şehirde yaşayan bir avukat ve ailesi Woody’nin yaşadığı ormana ev yaptırmak istemektedir. Buna engel olmak isteyen yaramaz ağaçkakan Woody elinden geleni ardına koymayarak avukatta savaşacaktır.

Animasyon, komedi ve aile filmlerini sevenlerin beğeneceğini düşündüğümüz Ağaçkakan Woody filmini mutlaka izleyiniz. Woody Woodpecker 2017 Türkçe Dublaj izleyenlere güzel bir animasyon seyri dileriz.

863 views
BENZER FILMLER
Ratatuy Ratatouille &
676 views izlenme
Zootropolis Zootopia
625 views izlenme
Yukarı Bak Up ,
597 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?